Wstecz Dalej
 • Dlaczego MY?

  - rodzinna atmosfera
  - wygodne pokoje
  - udogodnienia dla dzieci
  - przystępne ceny

 • Wczasy nad morzem

  tylko w Hubertówce!!!

 • Hubertówka

  blisko lasu, cisza i spokój ...

 • Komfort i wygoda

  Zadowolenie klienta przede wszystkim

 • Relaks i wypoczynek

  niezapomniany zachód słońca
  szeroka,piaszczysta plaża
  szum fal

Hubertówka - pokoje gościnne - ul. Grunwaldzka 3a, Stegna 82-103 - kom. +48 691898780 / +48 603297653

WAŻNE INFORMACJE:

WARUNKI REZERWACJI I SKRÓCONE WARUNKI POBYTU:

Rezerwacji dokonujemy telefonicznie lub mailem. W odpowiedzi na rezerwację otrzymują Państwo zdjęcie, opis wyposażenia pokoju, warunki pobytu  oraz dane do przelewu i wysokość przedpłaty. W chwili, gdy przedpłata wpłynie na konto przesyłamy potwierdzenie rezerwacji. Wpłata na konto jest dla nas potwierdzeniem zawarcia umowy i akceptacją warunków pobytu obowiązujących w naszym obiekcie.

Informujemy, że wpłata pozostałej części należności musi zostać uregulowana na miejscu w dniu przyjazdu zgodnie z zamówioną rezerwacją (Podstawa prawna "Ustawa u turystyce" z dn. 4.12.1997r.) i nie podlega zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu!

UWAGA:
W przypadku rezygnacji powyżej 30 dni przed planowym rozpoczęciem pobytu, zwrot całości wpłaconej sumy.
Od 30 do 15 dni przed rozpoczęciem pobytu zwrot 50% zadatku.
Poniżej 15 dni zadatek nie podlega zwrotowi!!!

Nie przyjmujemy kart płatniczych. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę. Jesteśmy zwolnieni z VAT.

1. Przyjazd do "Hubertówki" powinien nastąpić w godzinach wcześniej ustalonych z właścicielami. Doba rozpoczyna się od 14.00 w dniu przyjazdu i kończy  się o 10.00 w dniu wyjazdu. W innych przypadkach prosimy o kontakt.  Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna w godz. 22.00-6.00.

2. Dla zmotoryzowanych proponujemy miejsca do zaparkowania pojazdów które mieszczą się obok bramy wjazdowej do naszej posesji oraz wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej. Istnieje możliwość wprowadzenia auta na noc i postawienie go wzdłuż drogi wjazdowej do naszej posesji. Niestety nie mamy możliwości parkowania pojazdów przy samej posesji podczas całego pobytu.  

3. Liczba osób mających zamieszkać w pokoju jest ograniczona i powinna się zgadzać z liczbą osób widniejącą w Państwa zamówieniu. 

4. Klient zobowiązany jest do dbania o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa i utrzymywania pokoju w stanie zastanym. Zobowiązany jest również do natychmiastowego poinformowania właścicieli o ewentualnych uszkodzeniach i brakach zastanych w pokoju oraz do zgłaszania szkód wyrządzonych przez siebie podczas pobytu w celu ich szybkiej naprawy. Równowartość tych szkód oraz ich usunięcia pokrywa klient.

6. W "Hubertówce" obowiązuje ZAKAZ PALENIA TYTONIU w pokojach. Dla osób palących przygotowaliśmy przyjazne miejsca na świeżym powietrzu.

7. Z uwagi na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabrania się używania w pokoju grzałek, grzejników, urządzeń gazowych i elektrycznych oraz innych, które nie stanowią standardowego wyposażenia pokoju. Gotowanie czy smażenie jest możliwe jedynie w kuchni letniej, która znajduje się pod altaną ogrodową. 

Szczegółowe warunki pobytu przesyłamy klientom mailem, przed potwierdzeniem rezerwacji.

Ta strona używa ciasteczek (Cookies).
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.