Wstecz Dalej
 • Dlaczego MY?

  - rodzinna atmosfera
  - wygodne pokoje
  - udogodnienia dla dzieci
  - przystępne ceny

 • Wczasy nad morzem

  tylko w Hubertówce!!!

 • Hubertówka

  blisko lasu, cisza i spokój ...

 • Komfort i wygoda

  Zadowolenie klienta przede wszystkim

 • Relaks i wypoczynek

  niezapomniany zachód słońca
  szeroka,piaszczysta plaża
  szum fal

Hubertówka - pokoje gościnne - ul. Grunwaldzka 3a, Stegna 82-103 - kom. +48 691898780 / +48 603297653

Atrakcje dla najmłodszych

Mierzeja Wiślana to świetne miejsce dla małych dzieci, ale starsze też nie będą się nudzić. Są tu malownicze wzgórza porośnięte sosnowymi lasami, w których spotkać można sarnę, dzika, daniela albo lisa; są dwa rezerwaty ptaków z kormoranami, rybitwami i żurawiami oraz rezerwat leśny Buki Mierzei Wiślanej. Wyzwaniem dla maluchów jest najwyższa wydma na mierzei - Wielbłądzi Garb (49 m n.p.m.). Inne rozrywki to wycieczki kutrem do ujścia Wisły i podglądanie dzikiej przyrody, krajobrazowe loty nad mierzeją i zalewem, przejażdżki kolejką wąskotorową, rejsy po zalewie, np. do Elbląga, Fromborka lub Kaliningradu (paszport).

Ciszę i spokój znajdziemy na czystej i nieuczęszczanej plaży w Piaskach. Dużą atrakcją dla dzieci jest zbieranie bursztynów, których jest tu wyjątkowo dużo - co roku odbywają się w Jantarze mistrzostwa w poławianiu bursztynu. "Na bursztyny" warto wybrać się szczególnie po burzy (kalosze i peleryny).

Ciekawe miejsca: ferma strusi i park owadów w Jantarze, plac zabaw i kolekcja figurek z jajek z niespodzianką w Stegnie; po drugiej stronie zalewu: we Fromborku - katedra (koncerty organowe) i Muzeum Mikołaja Kopernika w pałacu biskupów warmińskich, stadnina koni w Kadynach, "Święty Kamień" - głaz narzutowy w wodach zalewu koło Tolkmicka, dawne miejsce pogańskich obrzędów. Nie można zapomnieć o szaleństwach i zabawie więc polecamy Aqua Park w Sopocie, "Meksyk" - duży plac zabaw dla dzieci w Elblągu oraz ZOO w Gdańsku-Oliwie.

Katedra we Fromborku.

Niewielkie miasteczko usytuowane po przeciwnej stronie Zalewu Wiślanego, oddalone od Krynicy Morskiej w linii prostej o 7,5 km. Od końca XIII wieku był siedzibą kapituły warmińskiej.
Znajduje się tu piękna katedra z muzeum Mikołaja Kopernika, planetarium, dzwonnica z której rozpościera się wspaniały widok na Zalew Wiślany. W sezonie co niedzielę w Katedrze Fromborskiej odbywa się koncert organowy.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.frombork.art.pl

Zamek Krzyżacki w Malborku,

Zespół zamkowy, który w 1997 r. został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Znajduje się on w północnej części Malborka, na prawym brzegu Nogatu, przy wjeździe do Malborka od Nowego Dworu Gdańskiego drogą nr 514. Jest to największa zachowana do dziś średniowieczna warownia w Europie. Jego budowę rozpoczęto w roku 1275. Około roku 1300 wzniesiono już trzecie, południowe skrzydło z refektarzem i sypialniami. W rezultacie powstał trójskrzydłowy zamek zamknięty od wschodu wysokim murem kurtynowym, całość była otoczona murem z gankiem dla straży. W 1303 r. w Elblągu wielkim mistrzem został mianowany Zygfryd von Feuchtwangen, który zdecydował o przeniesieniu stolicy zakonu z Wenecji do Malborka (1309), co ostatecznie zdecydowało o zmianie wielkości i wyglądu warowni. Więcej informacji na: www.zamek.malbork.pl

Rejsy po Zalewie Wiślanym, rejsy statkiem do Fromborka.

Turyści odpoczywający na Mierzei mogą wybrać się na wycieczkę statkiem do Fromborka lub krótką przejażdżkę po Zalewie Wiślanym. Statki wypływają z Krynicy Morskiej. Rozkład rejsów jest tak ułożony, by osoby zainteresowane zwiedzaniem katedry i Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku mogły bez problemów wrócić innym kursem białej floty.
Więcej informacji: www.zegluga.pl, www.statekmonika.mierzeja.pl lub elster.mierzeja.pl
Rezerwacja oraz informacja w kasach czynnych codziennie:
Gdańsk - tel.(58) 301-49-26, Zielona Brama przedsprzedaż biletów
Krynica Morska (od 01.05) - tel. (55) 247-60 23
Frombork (od 01.04) - tel. (55) 243-75-00, 243-72-31, 0604 646 962 - cały rok

Ta strona używa ciasteczek (Cookies).
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.