Wstecz Dalej
 • Dlaczego MY?

  - rodzinna atmosfera
  - wygodne pokoje
  - udogodnienia dla dzieci
  - przystępne ceny

 • Wczasy nad morzem

  tylko w Hubertówce!!!

 • Hubertówka

  blisko lasu, cisza i spokój ...

 • Komfort i wygoda

  Zadowolenie klienta przede wszystkim

 • Relaks i wypoczynek

  niezapomniany zachód słońca
  szeroka,piaszczysta plaża
  szum fal

Hubertówka - pokoje gościnne - ul. Grunwaldzka 3a, Stegna 82-103 - kom. +48 691898780 / +48 603297653

Bon turystyczny - dla kogo i gdzie go wykorzystać?

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Bon turystyczny zrealizujesz na terenie całego kraju, opłacając nim usługi hotelarskie. Możesz go więc wykorzystać, na pobyt w hotelu, pensjonacie, campingu czy gospodarstwie agroturystycznym.

Zasady wykorzystania bonu w Hubertówce

Hubertówka przystąpiła do programu Polski Bon Turystyczny 500+.

Bonem można uregulować należności za pobyt, w którym uczestniczy dziecko (zob. art. 5 ust. 2 ustawy o Polskim Bonie Turystycznym). Jeśli pobyt realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczycie Państwo u nas bonem.

 • Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny, nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały
  w obiekcie nieopłatnie
 • Nie pobieramy wymaganego do potwierdzenia rezerwacji zadatku w postaci bonu
 • Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego
 •  
 • Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:
 1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.
 2. Hubertówka rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w obiekcie (telefonicznie, mailowo, lub za pośrednictwem formularza rezerwacyjnego na stronie https://hubertowka.com.pl/pl/kontakt/
 3. Płatność bonem realizujemy/rozliczamy w dniu przyjazdu, najpóźniej przy zakwaterowaniu (zgodnie z zasadami opisanymi na www.bonturystyczny.polska.travel)
 4. Dokonanie płatności za pomocą bonu następuje z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
 5. Podczas zameldowania, w dniu przyjazdu, recepcjonistka/recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.
 6. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo gotówką podczas zameldowania. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka, nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na kwotę płatności bonem recepcjonista/recepcjonistka nie wystawi faktury na firmę.
 7. Po zakończonej transakcji, rodzic/opiekun dziecka otrzymuje fakturę na swoje dane, jako potwierdzenie płatności za pobyt dziecka. Kopia faktury musi być podpisana przez rodzica/opiekuna.
 8. Płatności bonem realizujemy do 31 marca 2022 roku.

Szczegółowe informacje, dotyczące bonu turystycznego, dostępne są w Ustawie z dnia 19 czerwca 2020 roku o Polskim Bonie Turystycznym

Ta strona używa ciasteczek (Cookies).
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.
Tak, rozumiem.